Vores team


Vi ejer det professionelle design og tekniske team sammen med stærke fabrikspartnere, der sikrer os bedre support af vores kunder i produktionsprocessen. Desuden har vi det erfarne merchandiser team til at håndtere hvert projekt og følge hele processen, herunder eftersalgsservice.

tilpassede neonskilte


Nøgleperson



William Cheng
Formand og administrerende direktør
Tlf:+86-20-38812350-608
E-mail:william@ideal-sign.com

Pearl Liu
Vicepresident
Tlf:+86-20-38812350-607
E-mail:pearl@ideal-sign.com

Donna Huang
Marketingchef
Tlf.: 86-20-38812350-602
E-mail:donna@ideal-sign.com

Murphy Yao
Account Manager
Tlf.: 86-20-38812350-606
E-mail:murphy@ideal-sign.com

Suzy Lv
Account Manager
Tlf.: 86-20-38812350-610
E-mail:suzy@ideal-sign.com

140x140

Echo Lai
Account Manager
Tlf.: 86-20-38812350-605
E-mail:echo@ideal-sign.com

140x140

Shirley Xu
Account Manager
Tlf.: 86-20-38812350-601
E-mail:shirley@ideal-sign.com


Genie Zhang
Designer
Tlf.: 86-20-38812350-609


Tony Li
QC Manager
Tlf.: 86-20-38812350
E-mail:idealsign@ideal-sign.com